Srpen 2008

UGLy Mo_ONsTeR !!! ( xicht nejvííítz !!! )

13. srpna 2008 v 20:56 | ViKi |  °○ PHoToS ○°
Táááááááááágže upe megáální WARNiNG !!! ViKi a její...ehm..."obličej "...
( ae rači bych neklikala....ty tváááře fůůůůůůůy...musim ZHUBNOUT !!! xOOO )

Oh My GoD !!! ANča....doporučuju přečíst !!!

13. srpna 2008 v 13:04 | ViKi |  °○ SToRieS ○°
Tak aby bylo jasno, Anča je moje kamarádka a nikdo ji nebude přede mnou pomlouvat. Jako holky, co se mnou bydlej na intru a říkaj, že Anča mi do všeho moc kecá a dost mě buzeruje. Tak to teda není pravda!
Anča to se mnou myslí dobře, ona jediná mi pomohla, fakt pomohla, když jsem to potřebovala. Znám ji už tři měsíce a přesně se pamatuji na den, kdy jsme se skamarádily. Bylo to na začátku ledna, stála jsem na váze a žasla, kolik jsem o Vánocích přibrala. Váha ukazovala 67, tedy o tři kila víc! Doteď mně celkem nevadilo, jak vypadám, jen mě trochu otravovalo, že si nemůžu dopnout kalhoty. Ale Anča stála zrovna vedle mě a říká: "Teda dívej na sebe, jak vypadáš. Byla jsi celkem kočka, ale ty faldy, to je děs. No, jestli chceš pár kil shodit, můžu ti pomoct." Viděla jsem, že to se mnou Anča myslí dobře, a tak jsem řekla, že jo. "Musíš omezit jídlo. Cpeš se furt jak nezavřená! Víš, kolik je v jednom rohlíku kalorií? A co teprve, když ho namažeš máslem! Abys zhubla, musíš u všeho pečlivě počítat kalorie!" Tak jsme s Ančou hlídaly všechno, co jím, počítaly jsme kalorie, přestala jsem sladit, mastit a jíst housky, chleba, sladkosti a tak... Koncem ledna jsem měla šestnáctý narozky. Mamka upekla ten skvělej ořechovej dort, co nám všem tak strašně chutná. Kromě mě. Když jsem si představila, kolik energie musí obsahovat jeden kousek plnej cukru, vajec, másla, ořechů a mouky, ani jsem ho neochutnala. Horlivě jsem ho servírovala ostatním a trochu nadřazeně jsem pozorovala, jak se cpou. Chudáci! Svůj díl jsem rozpatlala lžičkou po talířku a nikdo si nevšiml, že nejím. To mě naučila Anča: "Když se v jídle vždycky trochu pošťouráš, nikdo si ani nevšimne, žes nic nesnědla." Zatím to dost fungovalo, teda hlavně přes víkend u mamky. Horší byly holky na intru. Nejdřív mě sice chválily, jak jsem rychle zhubla, ale poslední dobou byly čím dál otravnější. Furt mi cpaly nějaký jídlo a říkaly, že už jsem hubená až moc (závidí!) a ať už se s Ančou nekamarádím (žárlí na ni!). Chodívala jsem s nimi na obědy i večeře, sem tam jsem do něčeho dloubla a po očku je sledovala, jak se hladově cpou tím mastným nezdravým blivajzem. Bylo mi z jejich pažravosti nanic. Ještě že tu byla Anča, která mi poradila, ať prostě zahodím všechny stravenky a místo oběda chodím radši běhat.
Zase měla pravdu! Díky ní bylo dole už deset kilo. Jedla jsem už jenom jabka, semtam bílej jogurt, a pila minerálky a čaje na zhubnutí. Těch deset kilo bylo přesně tolik, kolik jsem původně chtěla shodit. Ale Anča mě přemluvila, ať to ještě nevzdávám. "Jseš blázen? Přestat s tím teď, když nám to tak hezky jde?! Mrkni tady na ty modelky," mávala mi před očima časopisem, "víš, kolik má tahle v pase? 55 centimetrů! Chceš být přece taky tak hubená jako ona a ne takhle odulá!"
Anča měla zase pravdu! Jsem hnusně odulá! Ještě aspoň pět kilo. Vždyť jsem tak tlustá, v pase mám 60 centimetrů! S odporem jsem se štípala do kůže na břiše a pažích a umínila si, že budu v hubnutí ještě pokračovat. Zatím mi to jenom prospělo. Cítila jsem se moc fajn, měla jsem obrovskou výdrž, denně jsem naběhala kolem deseti kilometrů a jídlo mi k životu skoro vůbec nechybělo. Popravdě řečeno, akorát se mi z něj zvedal žaludek. Když jsem někdy přece jen něco snědla, okamžitě jsem si zvýšila dávku pohybu, abych se zbavila obávaných kalorií. Když moje vůle někdy trochu povolovala, byla tady Anča. Povzbuzovala mě a honila, "makej!" řvala na mě při tréninku, a když do mě holky občas hustily, že nejsem normální, Anča mě vždycky podržela. "Vůbec je neposlouchej. Akorát ti závidí. Koukni na ty jejich tlustý zadky! Vidíš, jak se nenasytně cpou salámem? Odporný!! Nemají dost silnou vůli, aby taky zhubly, proto tě od toho odrazují." To je fakt, dávala jsem Anče za pravdu. Zatímco já budu jako Schifferová, z nich budou za pár let funící matróny! A tak jsem s vydatnou Ančinou pomocí shodila dalších deset kilo.
Ráno jsem už nevstávala s takovým elánem jako dřív, cítila sem se čím dál unavenější a slabší a ve škole jsem párkrát omdlela. "To nic není. Toho si nevšímej. To jsou nemoci z tloušťky. Ještě musíme trochu shodit a pak se to zlepší," radila Anča.
Už jsem jí ale nějak přestávala věřit. Hubla jsem pořád, váha šla dolů už sama od sebe a všechny věci na mně hrozně plandaly. Přesto jsem se snažila ignorovat, že mám čím dál hlubší kruhy pod očima, pleť nezdravě zelenou, padají mi vlasy a lámou se mi nehty. S holkama jsem se už skoro vůbec nebavila, připadaly mi pitomý a lezly mi na nervy. Vadilo mi vlastně skoro všechno, pořád jsem měla špatnou náladu. Nejčastěji jsem jen apaticky seděla nebo ležela a bylo mi strašně smutno.
V takových chvílích přicházela Anča, připomínala mi naši věc a slibovala, že všechno bude dobrý, až budu hubenější, že budu šťastná a všichni mě budou mít rádi. Když jsem jí už nepřikyvovala tak oddaně jako dřív, začala se na mě zlobit a často mi říkala, jak jsem tlustá, hnusná a nemožná. Po nocích sem brečela do polštáře a cítila se jako dítě, které nemá kdo utěšit. Tenkrát ke mně přicházel On a utěšoval mě, dokud jsem v slzách neusnula.
V květnu to doma prasklo. Holky, ty zrádkyně sprostý, mě práskly vychovatelce a ta napsala mamce dopis. Vůbec nic jsem netušila, v pátek jsem přijela z intru domů a mamka si mě podala. Všechno jsem jí popravdě řekla a moc se mi ulevilo. Celou tu dobu, skoro půl roku, si mamka ničeho nevšimla a mně až teď došlo, jak jsem toužila po tom, aby se trochu starala, aby třeba i křičela a zakazovala a neříkala pořád to svoje "já ti ve všem důvěřuji".
Nakonec ze mě vytáhla i to, že už čtvrt roku nemenstruuji, a to jí udělalo opravdové vrásky na čele. V pondělí jsme spolu šly k doktorovi. Ten mě zvážil, prohlídl a hodně se na všecko vyptával. Pak mě poslal do čekárny a zavolal si mamku. Nevím, co jí tam tak dlouho povídal. Když od něj mamka odcházela, tak jsem mezi dveřmi zaslechla, jak říká: "…to může skončit opravdu ošklivě, v lepším případě v nemocnici. Víte, anorexie je opravdu záludná nemoc."
Když jsme přišly od doktora, tak mě mamka posadila za stůl, nandala mi polívku a řekla: "Koukej to sníst a žádný kraviny!" a sedla si proti mně. Světe div se, mně ta polívka vážně chutnala! Snědla jsem celý talíř, a k tomu ještě krajíc chleba! "Tak, a odteď si tě pěkně pohlídám! Jestli chceš být zdravá a mít někdy děti, musíš normálně jíst!" Mamka mluvila přísně a její oči se na mě ustaraně dívaly.
A tak jsem věděla, že je zase všechno v pořádku, mamka mě má ráda, a hlavně, že i když budu normálně jíst, nestane se ze mě přes noc tlustá buchta, jak mi vždycky tvrdila Anča. S Ančou jsem nadobro přestala kamarádit, je to totiž pěkná mrcha a navíc lhářka!
Jo, a ani se nejmenuje Anča, její pravé jméno je Mentální anorexie. Holky, až vám bude někdy nabízet kamarádství, tak s ní pěkně rychle vyběhněte a nevěřte jí ani "ň"!!

13.8. SweeT DaY...YuMMy ^^

13. srpna 2008 v 5:59 | ViKi |  °○ My EaTiNG ○°
Muhéééé....vzhledem k tomu, že už doma skoro nic nemáme ( jenom tmavý pečivo a sejry....když nepočítám to nezdravý jídlo xP ), tak mě napadl puding uááá....i LoVe iT !!! x333 Noooo...sem kuchtila už asi v půl šestý ráno....každej den si dám 100g karamelovýho pudingu ^^ Udělala sem to z odt. milk a medu ( 1 lžíce ), takže by to mělo mít cca 75 kcal/100g ... a to je podle mě upe libový ne ?! xPPP Héééééy káámo...dnešek bude sweeeeeeet jak prase xD
BREAKFAST : 100 g karamelovýho pudingu ( cca 75 kcal )
LUNCH : okurka ( ca 100 g )
DINNER :
hrnek citronu + teplá voda, zelenej tea, 1/2 l vody
procházka se psem ( 20 min. )

!!! OoH NoO !!!

12. srpna 2008 v 15:35 | ViKi |  °○ BLaH - BLaH ○°
Bhože néééééééééééééééééé....musela sem sníst trochu tý večere od mum...jako....nevim co mám dělat...šla bych zvracet, ae za chvíli příde keymoška...sakra !!! xOOO No nic...zejtra si dám prostě jenom snídani a konec !!! Budu muset trošku přitvrdit, páč už zas cejtim jak polevuju...ve všem...v jídle...v pohybu...v uklízení. Prostě tohle NE !!! Musim makat když si chci splnit svůj sen...45kg....nepude to jen tag...musim se snažit a trénovat svojí vůly !!! Chovám se jako debilka !!! Ééééhe mám strašný výčitky...až odejde ta keymoša tak budu cvičit a posilovat minimálně hodinu...musim to ze sebe prostě dostat !!!

12.8.

12. srpna 2008 v 9:53 | ViKi |  °○ My EaTiNG ○°
MuHeH...dneska sem se probudila bez hladu....se dcl jakože divim O_o Nooo nitz....každopádně snídani sem do sebe stejně ňák nasoukala, páč sem si řekla, že budu jíst 2x denně, aby se mi upe nezastavil metabolismus jako předtim....to fakt nechci xP A taky je lepčí se nasnídat, než jíst první jídlo až dopoledne žejo....by se mi ten metabolismus stejně nehorázne zpomalil he he heh xD Nooo.....tay je dnešní jídelák...
BREAKFAST : hrst ovesnejch vloček + 50 ml odt. milk. + 50 g apple, lžíce medu xO
LUNCH : 30 g celozrnýho chleba + kostička Apetia linie
DINNER : pár lžic ňáký fazolový omáčky :´´( ( musela sem...mum měla podezření...)
hrnek teplý vody + citron, zelenej tea, 1/2 l vody, pivo, ...
15 min. rotoped, nakupování, chůze po městě přes 6 hodin...
10:37 →jo vim...řekla sem si dvě jídla denně...ale teď sem to posrala tim medem...myslela sem si že bych to třeba teď spálila rotopedem, ae nemůžu jezdit...mám něco s kolenem kua xO A volala mi keymoška, že příde ve 12 ! Do tý doby musim uklidit a umejt si vlasy...takže nestíhám ani posilování...ááá...tag snad večer !!! Bhože...nesnášim když mi takhle někdo mění plány tywe...

i M So BoReD !!!

11. srpna 2008 v 21:53 | ViKi |  °○ BLaH - BLaH ○°
Sem nehorázně utahaná...dneska byl upe dlouhej den...ráno sem cvičila, uklízela...potom sem si udělala vlasy, vybírala hadry a tag xP Pak sem šla se psem...pak s kámošema to the park...pak s ženou do města mezi íííímou partičku...oujéé...no prostě upe program nejvítz !!! Ale od rána je mi blbě a bolí mě hlava...proto sem se rozhodla že budu jíst víc...nemusim hodně, ale abych jedla tak 2x denně no xP Muheh....zejtra mi bude Evička barvit vlasy...žůůůůžovo černá...a stříhat...no tywe...sem dcl zvědavá xDDD Tááágže bye bye my dears x***

i M SaD...

11. srpna 2008 v 12:19 | ViKi |  °○ BLaH - BLaH ○°
Někdo přišel na můj blog...no...vlastně proč ho skrejvat...je to můj známej Vašek....eště předevčírem bych řekla kámoš Vašek, ae to co udělal mě hodně nasralo...jo...beru to...přišel na můj blog tak se mrkne, ae nikomu jinýmu to dál zveřejňovat nebude...oukej...ae místo toho to rozeslal eště dalšim lidem, kerý mě taky znaj. Tohle jako fakt ne...končim s nim...to včera už byla jenom tečka za tim všim...kdy se vožral jako prase a pak po mě lezl jak po ňáký kurvě tywe...Vašku máš smůlu chlastej si s někym jinym...tam kde já nebudu...čuz !!! O_o

11.8.

11. srpna 2008 v 9:55 | ViKi |  °○ My EaTiNG ○°
Ráno sem se vzbudila s žaludkem až někde f krku....musim vítz jíst, jinak mi bude furth taghle blbě a chcíple O_o Tak sem se snažila do sebe narvat ňáký jídlo už ráno....
BREAKFAST : 50g bílýho yougurtu 33kcal + 50g apple 25kcal + 2 lžičky medu :(
LUNCH : nothing
DINNER : třetina krajíce chleba + kostička Apetita linie xD
zelenej tea, hrnek citronu + teplá voda, sklenička odt. milk, 1 l vody
30 minut rotoped -320 kcal, 50 s-l, 100 cviků na zadek, 30 minut mytí nádobí, chůze venku od 5 odpoledne až do večera...

10.8.

10. srpna 2008 v 11:17 | ViKi |  °○ My EaTiNG ○°
Je mi blbě po včerejšku tak sem do sebe narvala snídani od mum xP
BREAKFAST : 100g bílýho jogurtu + ovesný vločky
LUNCH : nothing
DINNER : nothing
1 zelenej tea, sklenka teplý vody + citron, 1/2 l vody, 1/2 l light coly
půl hodiny rotoped -340kcal, 50 s-l, 100 cviků na zadek, mytí nádobí, nakupování, celey den chození...

PaRkoOVá MáNie xD

10. srpna 2008 v 9:21 | ViKi |  °○ BLaH - BLaH ○°
Joooo....každýmu se to stane, že si dá jedno pifko....a další pifko....a další xD To se pag už ani nedá vohlídat hey... xPP

oOH...VáŽeNí !!! O_o

9. srpna 2008 v 10:04 | ViKi VaCaNT |  °○ BLaH - BLaH ○°
Zejtra ráno se vážim....mám upe strach hey xD Bojim se toho čísla...ale nehorázně....dycky mi tak klape dieta.....dycky si řikám jak budu mít určitě dole minimálně 2 kila...a pak si stoupnu na váhu a zjistim, že mám skoro stejně Sem comentários, próxima!Rozbrečim se, bo dělám Grrrrrrr !!! Pak mi najednou příde všechno to snažení upe zbytečný tywe thawake-1.gif image by Salisko No nic...sem zvědavá jak zejtra naskočí čísílko...
Jinak sem se rozhodla, že až zhubnu pár kilo, začnu zkoušet street art....ae ne grafitty, ae picty thblinkingmoney.gif image by SaliskoMusim si prostě najít ňáký nový zájmy...a navíc...při street artu se člověk dcl dost hejbe xD

9.8.

9. srpna 2008 v 9:41 | ViKi VaCaNT |  °○ My EaTiNG ○°
Éééhe....dneska je takey utahanej den...vztávala sem asi f pět, uvařila si kafe a čaj, chvíli čuměla do kompu....a pak sem usoudila, že bude lepší jít zas Absolutamente sonolento
BREAKFAST :
LUNCH : apple ( kousek sem dala pejskovi xD )
DINNER : pár lžiček medu xD
kafe + odt. milk, sklenice citronu + teplá voda, zelenej tea, 1/2 l vody
30 minut rotoped -333 kcal, 50 s-l, 100 cviků na zadek

HeY HuKoOT !!! xDDD

8. srpna 2008 v 23:46 | ViKi |  °○ SToRieS ○°
Mentální anorexie i bulimie patří mezi specifické poruchy přijímání potravin. Mentální anorektičky dokáží občas předvést skutečné kousky, když například ve stavu, kdy by každý jiný člověk umíral hlady a vyčerpáním, metají jeden kotoul za druhým a sérii kliků prostřídávají sérií dřepů s výskokem.Vím, nepatří se o tom žertovat, stejně jako se nepatří žertovat o žádné nemoci, která může skončit tragicky. K úsměvu mě ale přivedla devatenáctiletá Francouzka Simone Claudelová. Onemocněla mentální anorexií. Už vážila 33 kilo a pořád si připadala tak nějak "oplácaná". Její frustrace vyústila v rozhodnutí spáchat sebevraždu. Vyšla na nejbližší železniční trať, lehla si na koleje a čekala na příjezd smrtícího rychlíku. Všech jeho dvanáct vagónů tažených elektrickou lokomotivou však nad Simoniným tělem projelo, aniž by se jí cokoliv stalo! Místo napříč totiž ležela podél, což expres při jejich mírách ani nezaregistroval. Tak prý vstala, oprášila si džíny a po dvou letech hladovění zapadla do nejbližší cukrárny. Dortíky jí zřejmě v důsledku předchozího pobytu na čerstvém vzduchu tak zachutnaly, že si chodila pořád pro nové, až pro ni musela přijet záchranka. Když ji v nemocnici jakž takž postavili na nohy, vzala to úprkem do... oné cukrárny! Trávila v ní několik hodin denně, pak tam dokonce začala pracovat v místní kuchyni. A po dlouhé době se prý cítí jako normální člověk.

iNCuBuS - DiG x333

8. srpna 2008 v 10:49 | ViKi |  °○ MuSiC ○°
PoPík zrovna moc nemusim, ale tahle písnička...je tak strašně krásná !!! Upe teď vystihuje mojí náladu....smutná, emotivní....kua...normálně se mi chce brečet. Po tom všem co se tohle léto dělo. Nepočítala sem s tim, že bych někdy mohla dopadnout tak, jak sem dopadla. Už nikdy víc...


8.8. xP

8. srpna 2008 v 9:26 | ViKi |  °○ My EaTiNG ○°
Muheheh...po tom včerejšku ( myslim ten vražednej loupák xD ) si dám už věčí bacha na to, kam se chystám jít ! Prostě si upe zakážu směr kuchyň !!! xD
BREAKFAST : nothing
LUNCH : pár lžiček chalvy ( kdo neví co toe tag se zepteyte xD )
DINNER : nothing
hrnek citronu + teplá voda, kafe + odt. milk, 2 hrnky zeleenýho tea, 1 l vody
půl hoďky na rotopedu -340 kcal, 100 s-l, 100 cviků na zadek, 2 hodiny škrábání vomítky xD, mytí nádobí, uklízení pokoje...

MoTz MoTz ZaJMaVý ViDeJKo !!!

7. srpna 2008 v 20:58 | ViKi |  °○ THiNsPo ○°
Příběh jedný anorektičky...sou tam i záběry jak cvičí a jí a tag....mrkněte doporučuju xP

WHY ?! O_o

7. srpna 2008 v 18:30 | ViKi |  °○ BLaH - BLaH ○°
Musim se přiznat...ten loupák nebyl f plánu...najednou sem chytla nehoráznou chuť se najíst a prostě sem se na něj doslova vrhla :( Potom mě ale přepadly výčitky jak sviň !!! Celey den se držim a pag tohle...Nejdřív sem si sedla na rotoped a jezdila jak nejvííítz magor, ae furth sem ze sebe měla hroznej pocit...Ani nevim proč...něco mě táhlo směr wc...ou....oukej no tak sem to chtěla vyblejt icones 001Zkoušela sem to asi 30 minut....ale prostě to nešlo...nalila sem do sebe litr vody a vyzvracela sem stejně jenom tu podělanou vodu a ani kousíček toho loupáku Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/44DF51CC6AB462AAC1000000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Tak sem zas sedla na rotoped a makala asi eště další půl hoďku....
Nakonec sem ráda že to tag dopadlo...nechci se naučit zvracet....to už rači budu vítz cvičit žejo. Ae sere mě to...bylo to zbytečný...hlad sem sice tim loupákem zahnala, ale výčitky mám furt...Furt tay melu jak musim zhubnout do školy a pak....achjo...potřebuju ňáký typy jak zahnat chuť a hlad, ale žádnym jídlem !!! Nevíte někdo ??? Moc by mi to pomohlo...Kuju !!!Pixels

7.8. ...

7. srpna 2008 v 14:41 | ViKi |  °○ My EaTiNG ○°
Dneska to zatim klape...vůůůbetz nemám chuť k jídlu xP Plánovala sem, že si ráno dám ňákou snídaňku, ae obešla sem se bez ní...fakt nemám vubetz hlad oujééé :maslicka:
BREAKFAST :
SNAKE:
LUNCH :
SNAKE : malý jablíčko xP
DINNER : loupák
2 hrnky zelenýho tea, 1l vody, sklenička teplý vody + citron
hodina jízdy na rotopedu -700 kcal, 100 s-l, 200 cviků na zadek, mytí nádobí xD

Oh My GoD !!! O_o FaT MaN...

7. srpna 2008 v 11:30 | ViKi |  °○ DaNGeRoUs ○°

Nejtlustější muž Manuel Uribe z mexického Monterrey se kdysi zapsal neuvěřitelnými 570 kilogramy živé váhy do Guinnessovy knihy rekordů. Nyní se mu však povedlo výrazně zhubnout. Díky dietám od odborníků ztratil celých 230 kilo a nyní váží již "jen" 340 kg. Během čtyř let by se chtěl dostat na obvyklejší sumu 120 kg. Podaří se mu to? Jako odstrašující příklad dnes minimálně pohyblivého chlapíka, který se ládoval jen hamburgery, hranolkami, pizzou, sladkými nápoji a dalšími nevhodnými potravinami a rád "mlsal u televize" poslouží připojené video.

iM At HoMe + PLs ZuZííí xD

7. srpna 2008 v 2:40 | ViKi |  °○ BLaH - BLaH ○°
Ehm...tag sem zas dom...sme byli tři dny fuč O_o JoP...řikala sem si jak za ty tři dny něco shodim...HA HA HA !!! ViKi zas byla naivní tywe...xP Nedalo se to...mum mě furth hlídala...nonstop mateřskej dohled na výživu svýho jedinýho dítěte...booože tohle se fakt nedá. Takže START až odedneška. Oukej...jinak mám tay jednu malou - velkou prosbu pro keymošku ZuZííííí, kerý ste si někdo možná všiml mezi komentama tay ^^
Tááááágže...ZuZííí...plsssssss....založ si blog !!! xDD Já vim....znám tvůy názor na tyhle blogy, ae dyg nemusíš mít ana blog bo něco takýho...prostě jenom blog zaměřenej na zdravou výživu. Ae jesi se ti do toho fakt nechce, tak pls aspoň choď na icq bo prostě někam xD Plosííííííííím ^^